Waterox  - oyuncakdezenfektan

WaterOx Oyuncak Arındırıcı Solüsyon 1 Litre

Ürün Kodu : PLM-GY-510  - Tedarikçiye Soru Sor
Fiyat
:
45,89 TL + KDV
KDV Dahil
:
54,14 TL
Havale ile
:
52,52 TL
Planlanan Teslimat
:
22.10.2019
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Oyuncak Arındırıcı Solüsyon

  Toy Hygiene Solüsyon

  Aktif maddenin adı ve miktarı:

  WaterOx ClO2 % 0,006 (60ppm)

  Klor dioksit Cas no. 1049-04-4

  *Ürün klor dioksit %3 sıvı çözeltisinin seyreltilmesi yolu ile elde edilmiştir.

  Ürünün hazırlanması:

  Ürün aktivatör ile birlikte satılır. Aktivatör sıvıını ürünün içerisine dökerek ağzı kapalı şekilde 1 (bir) saat bekleyiniz. Süre sonunda ürün kullanıma hazır hale gelecektir.

  Özellikleri:

  WaterOx Oyuncak Arındırıcı Solüsyonu, çocukların temas ettiği ya da ağzına aldığı oyuncakların üzerinde biriken zararlı mikroorganizmalardan arındırılması için geliştirilmiş bir solüsyondur. Alkolsüz bileşimi sayesinde alkole hassas oyuncaklara rahatlıkla uygulanabilir. WaterOx oyuncak arındırıcı solüsyon, insan ve çevre sağlığına dost bileşimi sayesinde uygulama esnasında herhangi bir koruyucu önlem almayı gerektirmez. İnsan ve çevreye zarar vermez, zararlı kimyasal kalıntı bırakmaz. Hayvan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

  Kullanım şekli ve miktarı:

  WaterOx oyuncak arındırıcı solüsyonu, içerdiği klor dioksit bileşimi sayesinde tüm oyuncaklara özel püskürtme sistemi aracılığıyla rahatça uygulanır.  Oyuncakların üzerine homojen bir şekilde püskürtme yapılır. Uygulama sonrasında oyuncaklar kurumaya bırakılır, istenilmesi halinde bir süre sonra temiz bir bez yardımıyla kurulama yapılabilir. Kullanım sonrası durulama gerektirmez. Sürekli etki için düzenli kullanılması önerilemektedir. Kullanıma hazır üründür, ayrıca seyreltme yapmayınız.

  UYGULAMA ESNASINDA HİÇBİR ŞEY YEMEYİNİZ, İÇMEYİNİZ! SİGARA KULLANMAYINIZ. İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN, KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ. KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ MUTLAKA OKUYUNUZ.

  Depolama:

  WaterOx oyuncak arındırıcı solüsyonu, mümkün olan en düşük sıcaklıkta, karanlık ve kapalı ortamda muhafaza edilmelidir. Güneş ışığından koruyunuz. Ürünü, çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Hazır hale getirilen ürün için kullanım süresi 6 (altı) aydır. Ambalajları açılmamış ürünlerin normal koşullarda raf ömrü 1 (bir) yıldır.

  İlk yardım önlemleri ve gerekli bilgiler:

  Gözle temasında; gözü 15-20 dakika yavaş ve nazikçe su ile durulayınız ve açık tutunuz. Eğer var ise kontact lenslerini çıkarınız, 5 dakika sonra gözü su ile yıkamaya devam ediniz. Cilt temasında; eğer deri ve giysiler ile temas eder ve beklenmeyen bir etki görülür ise su ile durulayınız. Yutulması halinde; hemen bir zehir kontrol merkezi veya doktoru arayınız. Ürünü yutan kişiye, eğer içebilirse bir miktar su içiriniz.

  Bakanlık Onayı:

  Seyreltmede kullanılan WaterOx %3 klor dioksit sıvı çözeltisinin Sağlık Bakanlığı Ruhsat Tarihi 07.08.2015 Numarası 2015 / 106


  Garanti Bilgisi
  :
  Kapsam Dışı
  Teslimat Bilgisi
  :
  Alıcı Ödemeli Kargo 300TL ve üzeri alımda ücretsiz kargo olarak sevk edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.