Waterox  - mutfaktezgah

Waterox Mutfak Arındırıcı Dezenfektan 1 Litre

Ürün Kodu : PLM-GY-210  - Tedarikçiye Soru Sor
Fiyat
:
40,14 TL + KDV
KDV Dahil
:
47,36 TL
Havale ile
:
45,94 TL
Planlanan Teslimat
:
26.10.2019
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Mutfak Arındırıcı Solüsyon

  Kitchen Hygiene Solutions

  Aktif maddenin adı ve miktarı:

  WaterOx ClO2 % 0,006 (60ppm)

  Klor dioksit Cas no. 1049-04-4

  *Ürün klor dioksit %3 sıvı çözeltisinin seyreltilmesi yolu ile elde edilmiştir.

  Ürünün hazırlanması:

  Ürün aktivatör ile birlikte satılır. Aktivatör sıvıını ürünün içerisine dökerek ağzı kapalı şekilde 1 (bir) saat bekleyiniz. Süre sonunda ürün kullanıma hazır hale gelecektir.

  Özellikleri:

  WaterOx mutfak arındırıcı solüsyon, yiyeceklerin en fazla temas ettiği pişirme alanlarının ve mutfak tezgahlarının zararlı mikroorganizmalardan arındırılması için geliştirilmiş bir solüsyondur. Alkolsüz bileşimi sayesinde alkole hassas yüzeylere de rahatlıkla uygulanabilir. Nem, yemek buharı ve yağ sıçramları nedeniyle oluşan mikroorganizmaları ve kaba kirlerin temizliğinde kullanılankimyasalların kalıntılarından arındırır. Ayrıca, tüm mutfak ekipmanlarında oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların arındırılmasında da güvenle kullanılabilir. WaterOx mutfak arındırıcı solüsyon, havaya karışarak mutfaklardaki istenmeyen kokuların giderilmesine de yardımcı olur. Yoğun kullanımlardan bir süre sonra mutfağı havalandırmak gerekebilir.

  Kullanım şekli ve miktarı:

  WaterOx mutfak arındırıcı solüsyon, içerdiği klor dioksit bileşimi sayesinde muftakta özel püskürtme sistemi aracılığıyla rahatlıkla uygulanır. Uygulama istenilen yüzey ve mutfak ekipmanlarının kaba temizliği yapıldıktan sonra homojen bir şekilde üzerine püskürtme yapılır. Uygulama sonrasında yüzeyleri kurumaya bırakınız. Arzu ederseniz bir süre sonra (10-15dk) temiz bir bez yardımıyla kurulama yapılabilir. Kullanım sonrası durulama gerektirmez. Sürekli etki için düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. Kullanıma hazır üründür. Ayrıca seyreltme yapmayınız.

  UYGULAMA ESNASINDA HİÇBİR ŞEY YEMEYİNİZ, İÇMEYİNİZ! SİGARA KULLANMAYINIZ. İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN, KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ. KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ MUTLAKA OKUYUNUZ.

  Depolama:

  WaterOx mutfak arındırıcı solüsyon, mümkün olan en düşük sıcaklıkta, karanlık ve kapalı ortamda muhafaza edilmelidir. Güneş ışığından koruyunuz. Ürünü, çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Hazır hale getirilen ürün için kullanım süresi 6 (altı) aydır. Ambalajları açılmamış ürünlerin normal koşullarda raf ömrü 1 (bir) yıldır.

  İlk yardım önlemleri ve gerekli bilgiler:

  Gözle temasında; gözü 15-20 dakika yavaş ve nazikçe su ile durulayınız ve açık tutunuz. Eğer var ise kontact lenslerini çıkarınız, 5 dakika sonra gözü su ile yıkamaya devam ediniz. Cilt temasında; eğer deri ve giysiler ile temas eder ve beklenmeyen bir etki görülür ise su ile durulayınız. Yutulması halinde; hemen bir zehir kontrol merkezi veya doktoru arayınız. Ürünü yutan kişiye, eğer içebilirse bir miktar su içiriniz.

  Bakanlık Onayı:

  Seyreltmede kullanılan WaterOx %3 klor dioksit sıvı çözeltisinin Sağlık Bakanlığı Ruhsat Tarihi 07.08.2015 Numarası 2015 / 106 


  Garanti Bilgisi
  :
  Kapsam Dışı
  Teslimat Bilgisi
  :
  Alıcı Ödemeli Kargo 300TL ve üzeri alımda ücretsiz kargo olarak sevk edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.