Menu
Sepet

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 5000 ml

Tükendi
Dermosept Handplus El Dezenfektanı 5000 ml
Satıcı : Eirmedikal
Bu satıcının ürünlerinde 2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
89,00 TL
Vergiler Hariç: 89,00 TL

En Geç 27-06-2022 Pazartesi günü kargoda

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 5000 ml

dermosept el dezenfektanı
Alkol bazlı Dermosept El Dezenfektanı ile Bakteri Karşı Tam Koruma.

Cebinizde, Evinizde, İşyerinizde ve daha bir çok alanda, DermoseptAntibakteriyel el dezenfektanını yanınızdan ayırmayın.

Klinik ve muayenehanelerde enjeksiyon, fonksiyon öncesi antiseptisinde kişisel hijyeni korumada ve sürdürmede,özellikle kış aylarında, okullarda ve toplu taşıma alanlarında gribal hastalıkların yayılmasını önlemede Ameliyat yoğun bakım servisleri ve muayenehaneler gibi riskli alanlarda Para kullanan herkesin bulaşıcı hastalığa yakalanmasını önlemede umuma açık yerlerde her türlü aracın ortak kullanımından sonra el ve cilt hijyeninin gerek görültüğü her yerde kullanılır.El ve cildi yıpratmaz, katkı maddesi sayesinden derinlemesine yumuşaklık sağlar.Bileşimi: %10 (a/h) izopropanol (cas no:71-23-8) %60 (a/h) elit alkol (cas no: 64-17-5)

 

Sağlık bakanlığı tarafından Ruhsatnameli, ISO ve CE sertifikalı, Msds Raporu bulunmaktadır. 

Toplamda %70 Alkol oranına sahiptir. (%58 Ethil %12 İzopropil) .Ürüne, kullanım esnasında kokusundan dolayı rahatsız etmemesi amacı ile %0,02 esans eklenerek herkes tarafından kullanılabilinir hale getirilmiştir. Elde hızlıca kurumaktadır.
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.