İldam  - ILD-YAG-6

​6lı Soxhlet Yağ Tayin Cihazı İLDAM ILD-YAG-6

Ürün Kodu : ILD-YAG-6  - Tedarikçiye Soru Sor
tedarikci sevk.webp (34 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • 6lı Soxhlet Yağ Tayin Cihazı İLDAM ILD-YAG-6

  Yağ Tayin Cihazını firmamızdan temin edebilirsiniz.

  Yağ Tayin Cihazının ön kullanım panelinde, her bir ısıtıcı sistemin kumanda panosu ayrı ayrı bulunmaktadır. Yağ Tayin Cihazının her bir kumanda panosunun üzerinde; ışıklı açma/kapama anahtarı, elektronik konumlu ısı anahtarı ve ısı sinyal lambası bulunmaktadır.

  Yağ Tayin Cihazının maksimum çalışma sıcaklığı yaklaşık 0-450°C’dir. Yağ Tayin Cihazının ısıtıcılarının çapı 90 mm ve 140 mm dir. Yağ Tayin Cihazı tamamen mono blok bir gövdeye sahip olup, ısıtıcı sistemleri bir yüzeyde toplanmıştır. Yağ Tayin Cihazı ısıtıcıları ve gövde arasında sıcaklık geçişini engelleyen, delikli yalıtım sacı bulunmaktadır.

  Yerli imal edilen Yağ Tayin Cihazının ısıtıcı sistemlerinin arkasında; soxhlet balon ekstraktör soğutucu sisteminin düzgün tutturulmasını sağlayan ve ayrı ayrı dizayn edilmiş, statif çubuk düzeneği mevcuttur. Ankara’da imal edilen Yağ Tayin Cihazının alt kısmında taşıyıcı lastik ayakları bulunmaktadır.

  Yağ Tayin Cihazının gövde kısmı dkp sacdan imal edilmiş olup, küfe ve pasa karşı elektrostatik fırın boyalıdır. Cihaz ile birlikte, 250 ml ve 500 ml.balonlu eksraktör soğutucudan oluşan soxhlet grubu, düzeneği statiflere tutturmak için kıskaç ve nivodan oluşan bağlantı elemanları ve soğutucu hortumu verilmektedir.

  Yağ Tayin Cihazının fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantili olup, 10 yıl süre ile de ücreti kabilinde bakım ve yedek parça garantilidir.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 yıl teknik servis
  Teslimat Bilgisi
  :
  Ücretsiz Sevk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.